Raster

Wybierz swój język

Loading...

Jesteśmy czołowym producentem materiałów reklamowych w Europie. Mamy 30-letnie doświadczenie na rynku. Współpracujemy z największymi światowymi markami. Wszystkie oferowane przez nas produkty wykonujemy w naszym zakładzie w Kielcach. Nowoczesne technologie i maszyny, jakimi dysponujemy pozwoliły nam na stworzenie szerokiej oferty, w której każdy klient znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Jako producent możemy zaproponować atrakcyjne ceny, krótkie terminy, kreatywność i dużą elastyczność przy realizacji Państwa zamówień. Chętnie służymy pomocą w opracowaniu nowych wzorów i wdrażaniu nietypowych pomysłów oferując bezpłatne wsparcie projektowo-graficzne.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy!

 

ŻETONY DO WÓZKÓW SKLEPOWYCH


Nasza oferta to ponad 100 standardowych modeli breloków różniących się kształtem, wielkością, miejscem umieszczenia reklamy, sposobem wypinania żetonu lub całego breloka.

 

BIO PLASTIC – EKOLOGICZNE TWORZYWO SZTUCZNE


BIO PLATIC to przyjazny dla środowiska naturalnego, nowo opracowany biopolimer. Jest tworzywem w pełni biodegradowalnym. Właściwości fizyczno-chemiczne pozwalają na zastosowanie go w naszych produktach zamiast najczęściej stosowanego ABS-u czy Polistyrenu.

 

FILMY I PREZENTACJE

Produkujemy dla największych marek