Raster

Wybierz swój język

Loading...

Produkowane przez naszą firmę podkładki pod szklankę czy kubek to użyteczne materiały reklamowe stwarzające możliwość zaistnienia w świadomości klienta w domu, miejscu pracy, kawiarni czy pubie. Do ich produkcji wykorzystujemy specjalistyczną tekturę „beermat” charakteryzującą się wysokim współczynnikiem spulchnienia czemu podkładki zawdzięczają swoją dużą chłonność. Materiał zachowuje sztywność i kształt nawet po wchłonięciu płynu w ilości 300% wagi podkładki. Podkładki BeermatPrint chronią blat przed porysowaniem, zabrudzeniem i zalaniem. Zapewniają doskonałą izolację termiczną (co jest szczególnie ważne w przypadku podkładek pod gorące napoje) oraz stanowią zabezpieczenie antypoślizgowe. W tej technologii wykonujemy również podkładki na biurko, duże maty śniadaniowe i podkładki dla gastronomii. Mogą mieć praktycznie dowolnym kształt i rozmiar.

 

Dane techniczne

Parametry

  • specjalistyczna tektura "beermat"
  • grubość do 1,5 mm
  • nadruk offsetowy UV lub sitodrukowy
  • kolory CMYK i Pantone
  • możliwy nadruk obustronny

Opis

  • podkładki doskonale pochłaniają wilgoć, izolują termicznie i zachowują sztywność
  • możliwe pakowanie jednostkowe w folię z atestem spożywczym
 

 

FORMULARZ ZAPYTANIA

Ceny jednostkowe zależą głównie od rozmiarów oraz od nakładu zamawianego produktu. Prosimy o skorzystanie z formularza celem złożenia zapytania. Będą nam potrzebne podstawowe informacje.
Drag and drop files here or Browse
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych RASTER R.Nowak i S-ka Spółka Jawna w celu obsługi wysłanego zapytania.
Wyrażam zgodę na przekazywanie mi informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej przez RASTER R.Nowak i S-ka Spółka Jawna zgodnie z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz Ustawą Prawo Telekomunikacyjne.