Breloki (indywidualny kształt)

Oferowane przez nas breloki wykonane są z materiałów wysokiej jakości i dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Grafika zamieszczana jest na poliuretanowych lub lenticularowych wklejkach. Odpowiednio zaprojektowane kształty, oprócz walorów użytkowych pozwalają na czytelne wyeksponowanie logo.

Nie ograniczamy naszej oferty do typowych, standardowych modeli i jako jedna z niewielu firm oferujemy wykonanie breloków w indywidualnym kształcie zapewniając bezpłatnie komputerową wizualizację nowego produktu. Nowoczesny park maszynowy i doświadczeni pracownicy pozwalają nam wykonać takie zadanie od etapu projektowania, poprzez wykonanie form wtryskowych, na gotowym wyrobie kończąc.

Breloki (typowe kształty)

Nasza oferta obejmuje blisko 150 standardowych modeli breloków różniących się wielkością i kształtem. Dzięki modułowej budowie istnieje możliwość dużej swobody w kreowaniu ostatecznego wyglądu produktu. Możliwość dowolnego zestawiania części składowych, zarówno jeśli chodzi o kształt poszczególnych detali, elementy wykończeniowe jak i kolorystykę nadaje zamówionemu produktowi cech indywidualnych a ilość możliwych kombinacji sprawia, że nasza oferta należy do najbogatszych na rynku. W ramach jednego zamówienia istnieje też możliwość wyboru i realizacji różnych modeli, zestawień kolorów i zapięć.

Breloki sportowe

Nasza oferta gadżetów sportowych skierowana jest zarówno bezpośrednio do klubów, związków i organizacji sportowych jak również do agencji reklamowych i marketingowych obsługujących ten sektor rynku. Szczególnie polecamy breloki w kształcie strojów sportowych (piłka nożna, piłka ręczna, koszykówka, siatkówka, rugby, hokej, kolarstwo). Nadruk offsetowy umożliwia niezwykle precyzyjne odwzorowanie detali stroju sportowego, herbów i logotypów sponsorów. Modułowa budowa pozwala na dużą swobodę w kreowaniu ostatecznego wyglądu produktu. W ramach jednego zamówienia istnieje możliwość wykonania kilku wersji graficznych co w praktyce umożliwia np. wykonanie breloków z różnymi nazwiskami i numerami zawodników.